Martin Cibulka

Záliba v automobilismu se, stejně jako záliba v hodinách a hodinkách, táhne naší rodinou jako červená nit. První auto ve kterém jsem cestoval napříč jihem Čech byl překvapivě Jeep Willis a jako doplněk na „cesty do společnosti“ , jak říkával můj děda, tady byl druhoválečný mercedes.
Později, díky svému v angažmá při testech zbraní pro odborné časopisy, jsem se mohl svézt prakticky ve všech možných vozech. Corvette, Ferrari, Porsche, to všechno však byly značky které zbledly když jsem se poprvé posadil do novodobého Mini Cooperu S. Pokud se tedy dnes někdo ptá jaké je nejlepší auto pro řidiče je mou odpovědí Mini Cooper S. Pokud možno první generace s kompresorem a výkonem 160 hp.
S věkem a zkušenostmi přišla i potřeba bezpečí a jistoty. Tu jsem se tedy rozhodl vyřešit jinak než s křidélky a tak dnes jezdím ve vozech větších. Z nostalgie jsem se vrátil na počátek všeho cibulkovského ježdění k přímému pokračovateli Jeepu Willise.
Jsem velkým fanouškem Formule 1 kde fandím stáji Ferrari a Red Bull ale z jezdců je historicky mým oblíbencem Michael Schumacher.